Wielki tydzień

WIELKI CZWARTEK jest pamiątką ustanowienia Najświętszego Sakramentu i Kapłaństwa.Msza Wieczerzy Pańskiej odprawiona zostanie o godz. 18.30. Po Mszy Wieczerzy Pańskiej przeniesiemy Pana Jezusa do kaplicy, gdzie będzie trwać adoracja do 22.00.

WIELKI  PIĄTEK jest dniem Męki i Śmierci Chrystusa na Krzyżu. Droga Krzyżowa dla dorosłych o 8.00 rano. Liturgia Męki i Śmierci Pańskiej rozpocznie się o 18.30, podczas której wysłuchamy opisu Męki Pańskiej, adorować będziemy Krzyż, przyjmiemy Komunię św. i przeniesiemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do Grobu Pańskiego. Adoracja Pana Jezusa w Grobie Pańskim do godz. 23.00. W Wielki Piątek przypominamy obowiązuje post ścisły.

W  WIELKĄ SOBOTĘ:Adoracja Pana Jezusa w Grobie Pańskim będzie od 7.00 rano do 20.00;Święcenie potraw w naszym kościele od 11.00 do 17.00 co pół godziny.Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 20.00, na dziedzińcu kościoła a zakończy Mszą Świętą i Procesją Rezurekcyjną wokół kościoła. Na liturgię Wigilii Paschalnej prosimy przynieść świece.Tradycyjna procesja Wielkanocna w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego wokół kościoła będzie o godz. 6.00 rano, a po procesji uroczysta Msza św. Następne Msze Święte będą od godz. 8.15.