Pielgrzymka – spotkanie organizacyjne

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w naszym kościele
(ul. Raszkowska 39), w najbliższą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej (około godziny 19:15).
GRUPA BĄZOWA SERDECZNIE ZAPRASZA DO PIELGRZYMOWANIA:)

Zapraszamy do Grupy Brązowej
Zapisy u: – Marleny Ziemskiej – ks. Pawła Gomółki – w biurze parafialnym (Parafia pw. Św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wielkopolskim)Zaproszenie
Zapraszamy na Mszę Świętą z Nabożeństwem Fatimskim 13 maja 2022r. o godzinie 18:00


















































